Kosmiczny transporter PET INN

fot. Pet Inn

Coraz więcej podróżujemy z naszymi podopiecznymi, zarówno po mieście autobusami i tramwajami, jak i poza nim pociągami. Wielu właścicieli psów chętnie korzysta z transporterów takich jak Cosmos.

Cosmos to bezpieczny transporter dla małych psów, kotów i innych zwierząt. Dzięki niemu można wygodnie dotrzeć z podopiecznym do kliniki weterynaryjnej, a także podróżować samochodem czy pociągiem.

Wyposażony jest w metalowe drzwiczki, bezpieczne i funkcjonalne zamknięcie oraz antypoślizgową podłogę. Pies nie będzie się więc ślizgał podczas podróży. Można też zamocować pasy bezpieczeństwa, a otwory w bocznych ściankach zapewniają dobrą wentylację. Właściciel nie będzie też miał problemu z noszeniem transportera dzięki wygodnej rączce.

W zależności od wielkości zwierzaka Pet Inn oferuje dwa rozmiary: Cosmos Small i Cosmos Medium oraz dwa modele: jeden z nich ma otwieraną górę, co pozwala na łatwiejszy dostęp do zwierzaka. Dostępny jest w trzech liniach kolorystycznych: Classic line, Sweet line i Deco line. Szczegóły: www.petinn.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments