Kup koszulkę – wspomóż zwierzęta


Unikatowe T-shirty przygotowane przez portal Psy.pl specjalnie na akcję „Zerwijmy łańcuchy” są już do nabycia. Kupując koszulkę, wspierasz sterylizację bezdomnych zwierząt, a co za tym idzie przyczyniasz się do zmniejszenia ich populacji.

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony 4 października jest dniem, w którym w tym roku miłośnicy zwierząt spotykają się w całej Polsce na dorocznym happeningu, aby w symboliczny sposób zaprotestować przeciwko niehumanitarnemu trzymaniu psów na łańcuchach. Portal Psy.pl, organizator akcji społecznej „Zerwijmy łańcuchy”, przygotował tradycyjnie już T-shirty, których sprzedaż właśnie się rozpoczęła. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc bezdomnym zwierzętom.

W tym roku mamy dla was dwa rodzaje koszulek: limitowaną serię T-shirtów w kolorze czarnym z hasłem „Bądź bratem, nie katem” oraz białe koszulki z logo akcji. To te same koszulki, w jakie zostaną wyposażeni koordynatorzy akcji w poszczególnych miastach, miasteczkach i wsiach, w których w niedzielę 4 października zostaną ustawione budy.

Szczegóły i mapa akcji na www.zerwijmylancuchy.pl

Przypominamy, że każdy, komu nie jest obojętny los psów łańcuchowych, będzie mógł tego dnia założyć łańcuch na szyję i przypiąć się do budy wyrażając swój sprzeciw wobec złego traktowania psów, które tak jak ludzie są istotami czującymi ból i cierpienie.

Koszulki w cenie 39 zł (plus koszty wysyłki) można zamawiać, wysyłając mail na adres: koszulki.lancuchy@gmail.com

Czarne T-shirty są dostępne w rozmiarach S, M i L.

Białe kosulki są uniwersalne.

Jeśli chcesz być posiadaczem wyjątkowej koszulki i tym samym pomagać zwierzętom, spiesz się, ponieważ ich liczba jest ograniczona. PK

Regulamin sprzedaży koszulek znajdziesz tutaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments