Ladies for Animals


Kalendarz „Ladies for Animals” to projekt Fundacji Centrum Pomocy Zwierzętom TRIP, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie psów ze schroniska w Celestynowie i na cele statutowe fundacji.

Olga Bołądź, Agata Passent, Katarzyna Grochola, Aleksandra Kwaśniewska, Maria Seweryn, Edyta Herbuś, Magda Schejbal, Małgorzata Foremniak, Monika Mrozowska – to tylko niektóre z kobiet, które będzie można obejrzeć na zdjęciach w kalendarzu.

Po co powstaje taki kalendarz? Głównym jego celem jest promocja adopcji bezdomnych psów i kotów, szczególnie tych, które przebywają w schronisku w Celestynowie. Działacze Fundacji CPZ TRIP mają nadzieję, że znane kobiety, występując w takim kalendarzu, przekonają niezdecydowanych, że zwierzak ze schroniska to pełnowartościowy przyjaciel, który kocha bardziej.

Kalendarz „Ladies for Animals” trafi do sprzedaży pod koniec listopada. Będzie go można kupić na Allegro, a także w klinice leczącej bezdomne zwierzęta (więcej czytaj TUTAJ) w Warszawie przy ul. Szaserów 38.

Patronami medialnymi kalendarza są portale Psy.pl i Koty.pl. AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments