Łapa targ – jedyne takie psie targi w Polsce!

fot. Instagram/Łapa Targ

Już w najbliższą niedzielę - 17 grudnia - od godziny 11 do 19 będziecie mogli uczestniczyć w trzeciej edycji psich targów "Łapa targ", na które serdecznie zapraszamy!

Psia moda już dawno trafiła na wybiegi, jednak psie targi – takie jak „Łapa targ” – są w Polsce nową inicjatywą, która w tym roku będzie świętować rocznicę. Targi te w całości będą skupione na waszych czworonogach! Możecie zabrać na nie oczywiście swoje psy, ale tylko te, które naprawdę lubią takie wyprawy. Niech poczują odrobinę zakupowego szaleństwa, a i może nawiążą nowe, pieskie znajomości.

W tym roku impreza również zostanie zorganizowana w kameralnym Domu Handlowym, który znajduje się w centrum Warszawy – na Mysiej 3. Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Obecnie jest to miejsce znane chyba każdej osobie interesującej się modą, która lubi nietuzinkowe marki i nie przepada za zgiełkiem panującym w typowych centrach handlowych.

Łapa targ – po co powstał?

Impreza ta ma promować przede wszystkim świadome posiadanie psa, a także twórców mody dla zwierząt, pochodzących z Polski. Miłośnicy szczekających czworonogów będą mogli zapoznać się z akcesoriami najlepszych marek, stworzonych z myślą i sercem dla psów. Będą także mogli uczestniczyć w warsztatach oraz spotkaniach prowadzonych przez specjalistów, które zapewne będą cennym źródłem dodatkowej wiedzy.

Ponadto każdy będzie mógł zostać Świętym Mikołajem i obdarować prezentem podopiecznych fundacji „Pies na zakręcie”. Mile widziane będą karmy, zabawki czy podkłady dla szczeniaków. Nie muszą być nowe, prosto ze sklepu, jednak ich stan powinien być bardzo dobry.

Łapa targ - psie targi
fot. Facebook/Łapa targ

A co w tym roku?

W tym roku przygotowano trzy warsztaty. Behawiorystka i trenerka psów z Talk with Dog Magda Berecka poprowadzi warsztaty behawioralne „Pies w gościach – jak zaplanować święta wesołe dla wszystkich”. Wybierając się na psie targi, dowiesz się również od Ani Radomskiej, jak rozpocząć przygodę z Dogfrisbee.

Będzie też można zapoznać się z asortymentem blisko 30 polskich psich marek.

A to tylko mała namiastka tego, co czeka was na jedynych takich psich targach. Cały program możesz przeczytać na Facebook’u, na stronie wydarzenia.

W tym roku Portal Psy.pl objął „Łapa targ” patronatem medialnym.

Autor: Magdalena Olesińska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments