Łukasz Balcer laureatem XII edycji plebiscytu Serce dla Zwierząt

fot. Celestyna Król

9 czerwca 2015 roku w gościnnych progach Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się gala XII edycji plebiscytu Serce dla Zwierząt, którego organizatorem jest portal Psy.pl. W SMS-owym głosowaniu na nominowanych zwyciężył prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i kierownik schroniska w Celestynowie.

– Dajemy zwierzętom serce i emocje, ale szczerze mówiąc, to nic w porównaniu z tym, jakie serce i emocje one dają nam – tak powitała gości prowadząca galę Paulina Smaszcz-Kurzajewska, której na scenie towarzyszył mops Świrus. Z kolei redaktor naczelna portali Psy.pl i Koty.pl oraz magazynu „Mój Pies i Kot” Paulina Król zanuciła na powitanie fragment piosenki Kabaretu Elita „Do serca przytul psa”.

Jak co roku wśród nominowanych do nagrody znalazły się zarówno osoby powszechnie znane, postaci ze świata filmu, teatru i telewizji (Agnieszka Włodarczyk, Stanisława Celińska, Krystyna Janda oraz Magdalena Popławska), jak i mniej znani miłośnicy zwierząt, którzy na większą i mniejszą skalę starają się poprawić byt zwierząt (Łukasz Balcer, Aneta i Jan Kuroniowie, Mirosława Tomczak, Jadwiga Wiśniewska i Jerzy Ziętek).

Laureatem XII edycji plebiscytu został Łukasz Balcer, prezes zarządu głównego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce i kierownik schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie. Nagrodę wręczyła mu aktorka Weronika Rosati. – Mogę pomagać zwierzętom dzięki ludziom dobrej woli, którzy mnie wspierają – mówił Łukasz Balcer. I już na scenie otrzymał wsparcie: voucher na karmę dla wybranego schroniska. Wręczyła mu go młodszy kierownik produktu odpowiedzialna za marki karm Purina One i Felix Marta Lewczuk, przedstawicielka partnera plebiscytu Nestle Polska właściciela marki Purina.

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla zaproszonych gości. Na scenie pojawił się piosenkarz Martin Fitch, który zaśpiewał swoje dwa premierowe utwory. TZ

 

Organizator:

 

Partnerzy:

         

 

Patroni medialni:

         


 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments