Magazyn „Mój Pies i Kot” już w sprzedaży! Wraz z nim – słodki kalendarz


Od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka znajdziecie nowy numer magazynu „Mój Pies i Kot", a wraz z nim słodki kalendarz.

Do magazynu „Mój Pies i Kot” dołączony został jedyny taki słodki kalendarz, który ozdobi niejedną ścianę. Z tym kalendarzem rok 2018 minie ci znacznie przyjemniej. Znajdziesz w nim nie tylko piękne zdjęcia czworonogów, ale także ciekawostki. Koniecznie zobacz, czy twoja ulubiona rasa jest akurat w tym miesiącu, kiedy obchodzisz swoje urodziny.

mój pies i kot kalendarz

W nowym numerze magazynu „Mój Pies i Kot” przeczytacie o psach…

  • Zimowe śpiochy? Nie! Poznaj 5 ras psów, które są śpiochami przez cały rok
  • Święta tuż, tuż. A ty nadal nie masz pomysłu na prezent? Zajrzyj do butiku zwierzofana
  • Little Lola – poznaj prawdziwą modnisię. Nie tylko właściciele czworonogów mogą być ikonami stylu. Twój pupil również może być modny

Ale i o kotach…

  • Kocie, co tam słychać? Czyli jak koty słyszą świat?
  • Myślisz, że twój kot nie oprze się świątecznym pokusom? Mamy na to kilka sposobów, poznaj je!

Dodatkowo w magazynie krzyżówka (z atrakcyjnymi nagrodami dla psa i kota), wywiad z Magdą Steczkowską, psy do adopcji, koty do adopcji i wiele więcej!

Szukajcie w Biedronkach!

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
A.Z
A.Z
3 lat temu

Dlaczego w Biedronkach w Lubartowie nie ma tego magazynu ?

Wiktoriadoglovers
Wiktoriadoglovers
3 lat temu

w mojej Biedrące ta gazetka miała 3 TYGODNIE SPÓZNIENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!