Majówka na czterech łapach

fot. istockphoto.com

Prognoza pogody na długi weekend jest... No jest, jaka jest. Ale nie musi się sprawdzić ;-). Zachęcamy do spędzenia pierwszej w tym roku majówki razem z czworonogami.

Największa psia impreza odbędzie się w weekend (1-2.05) na stadionie Startu w Łodzi – XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Przy okazji zorganizowane tam zostaną również Otwarte Mistrzostwa Łodzi PT2 i PT3 oraz zawody Pucharu Polski PT 2010. Łódzka wystawa zakończy się w niedzielę, a już poniedziałek psy podziwiać będzie można w Bydgoszczy – na 48. Kujawsko- Pomorskiej Wystawie Psów Rasowych (stadion Zawiszy).

Miłośnicy dog frisbee powinni się wybrać w sobotę i w niedzielę do Chorzowa gdzie w przepięknej scenerii rosarium Wojewódzkiego Parku Kultury odbędą się pierwsze w tym roku kwalifikacje do Dog Chow Disc Cup. Z kolei w Złotym Stoku w niedzielę organizowane są I Mistrzostwa Polski w dogtrekkingu. Coś dla siebie znajdą również pasjonaci obedience. W poniedziałek 3 maja o godz. 9 szkoła dla Psów Pomocna Łapa zaprasza na I Podwórkowe Zawody Obedience Pomocnej Łapy. Wystartują w nich absolwenci szkoły. Impreza dbedzie się na terenie obiektu sportowego RKS Skra przy ul. Wawelskiej 5 (na przeciwko klubu The Fresh).

Zapraszamy!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments