Mars Polska pomaga bezdomnym zwierzętom

fot. Shutterstock

Z udziałem wielu polskich gwiazd 4 czerwca, w restauracji Soul Kitchen ogłoszono start piątej edycji akcji „Kupując –pomagasz”, której celem jest nakarmienie jak największej liczby zwierząt schroniskowych.

Każdy właściciel psa i kota, który zakupi promocyjne opakowanie karmy Pedigree lub Whiskas może włączyć się do akcji charytatywnej organizowanej od pięciu lat przez firmę Mars Polska z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Opakowania będą dostępne w sprzedaży od 12 sierpnia. Kupujący sam wybiera do którego z 25 schronisk biorących udział w akcji trafi posiłek. W wyniku ubiegłorocznej akcji „Kupując –pomagasz” do polskich schronisk trafiły 82 tony jedzenia.

W spotkaniu inauguracyjnym uczestniczyło wiele znanych osób, które znalazły się w gronie ponad 80 ambasadorów akcji. Byli wśród nich Laura Łącz, Grażyna Wolszczak, Agnieszka Szulim (nominowana do nagrody Serce dla Zwierząt przyznawanej przez portal Psy.pl), Ryszard Rembiszewski, Rafał Cieszyński, Olga Borys, Anna Samusionek z papillonką Lilly, Izabela Kopeć z westikiem Lulą i wielu innych.

Goście otrzymali t-shirty promujące akcję pomocy potrzebującym zwierzętom zaprojektowane przez Kubę Boneckiego. Koszulki będą w sprzedaży w wakacje, a dochód w ten sposób uzyskany zostanie także przeznaczony na wsparcie polskich schronisk.

Szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na www.kupujacpomagasz.pl. PK

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments