Michael (na wózku) przygarnia Chance’a (na wózku)


„Poruszające, to naprawdę trzeba zobaczyć. Śmiałam się i płakałam jednocześnie” – napisała na forum Jacqueline Green. Ta para wzrusza, porusza i pokazuje, że życie może być piękne – także jeśli nie jesteśmy w pełni sprawni i poruszamy się na wózku. Chance przeżył wypadek, ale mógł zostać uśpiony, bo znalezienie domu dla niepełnosprawnego psa jest trudne. Na szczęście ktoś dał mu szansę.

Kundelek Chance został potrącony przez samochód i zostawiony na poboczu na pastwę losu. Na szczęście dobrzy ludzie z organizacji San Antonio Pets Alive w San Antonio w Teksasie w Stanach Zjednoczonych wkroczyli do akcji i dali psu szansę (ang. chance), stąd też się wzięło jego imię Chance. Gdy zwierzak wylizał się z ran, dostał wózek, który umożliwiał mu poruszanie się. Kolejnym krokiem było znalezienie mu domu.

I tu wkraczają do akcji Michael i jego żona. Michael porusza się na wózku i mówi: – Wiem, z czym Chance się zmaga, bo zmagam się z tym samym. I wiem, że razem możemy pokonać te przeciwności. Kiedy on jest na swoim wózku i ja na swoim, i jedziemy ulicą, czujemy się wolni. Łatwo nam się dogadać.

Michael i Chance robią razem mnóstwo rzeczy: spacerują, grają w kosza, bawią się zabawkami Chance’a, a nawet pływają kajakiem, oczywiście w kapokach. Ich historię wykorzystał w swojej reklamie producent chusteczek higienicznych Kleenex. Nic dziwnego – chusteczki się przydadzą, bo łza sama kręci się w oku. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments