Którym mitycznym stworzeniem jesteś? Rozwiązanie quizu


W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 11/2020, który ukazał się 28 grudnia opublikowaliśmy quiz. Jakim mitycznym stworzeniem jesteś? Rozwiąż quiz i sprawdź!

0 – 16 punktów

  • Cerber

Trzy głowy osadzone na ciele psa, wężowy ogon i ostre jak brzytwa zęby pełne jadu. Drzemie w tobie cerber, czyli stworzenie, które strzeże wejścia do świata zmarłych. Ludzie czują przed tobą respekt, a nawet się ciebie boją. I słusznie, bo niezbyt przyjemny z ciebie typek. Uważasz się za niepokonanego, ale to błąd, bo są tacy, co mają na ciebie sposób. Trochę dobrej muzyki i jedzenia i robisz się łagodny niczym domowy kotek.

17 – 32 punktów

  • Pegaz

Mityczny skrzydlaty koń zrodzony z piany morskiej oraz krwi Meduzy. To symbol mądrości i lojalności. Natchnienie poetów i artystów. Czy to nie cały ty? Jesteś nieustraszony, wierny i wiesz, co to przyjaźń. Nigdy nie odmawiasz pomocy i choć znajomi bardzo cię za to cenią, robisz to z dobroci serca, nie dla zasług.

33 – 48 punktów

  • Syrena

Syreny to niezbyt przyjazne stworzenia, które za pomocą muzyki i śpiewów wabiły żeglarzy, sprowadzając ich statki na skały. A co ten wynik mówi o tobie? Jesteś przebiegły, a słowo „manipulacja” nie jest ci obce. Lubisz towarzystwo, szczególnie ludzi podobnych do ciebie. Ale czy to znaczy, że nie masz serca? Wcale nie! Dla bliskich osób potrafisz zrobić wszystko. Nawet oddać duszę.

49 – 64 punktów

  • Elf

Elfy, czyli duszki i chochliki leśne, miłośnicy przyrody i wszystkiego, co z nią związane. Jesteś pomocy, opiekuńczy, choć jeśli ktoś zalezie ci za skórę, to potrafisz się odegrać. Ludzie uważają cię za figlarza, a psoty, jakie robisz, znane są wszystkim dookoła. Cenisz spokój i bliskość natury. Nie przepadasz za przygodami, ale jeśli ktoś zaproponuje ci udział w jakiejś – podejmujesz wyzwanie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments