Monika i Chandler, słodkie, kochane i bezdomne


„Uwaga, obcy, niebezpieczeństwo”, „Nie ufaj jej”, „To pułapka”, „Zwiewajmy stąd” – tak zdawała się podpowiadać mała biała suczka swojemu młodszemu towarzyszowi życia na jednej z ulic we wschodniej części Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. Te dwa niewielkie pieski dużo walczyły o przetrwanie, ale na szczęście ktoś wyciągnął do nich pomocną dłoń.

Wolontariuszka z organizacji Rescue from the Heart pojechała ratować dwa bezdomne zwierzaki po telefonie z jednej z wschodnich dzielnic Los Angeles. Na miejscu zastała małe białe pieski i wydawało się, że zabranie ich stamtąd będzie łatwe. Niestety myliła się. O ile śliczny mały psiak zbliżał się do niej, gdy częstowała go cheesburgerem, o tyle suczka trzymała się na dystans, była nieufna i stale zdawała się przestrzegać swego towarzysza przed niebezpieczeństwem.

Wolontariuszka postanowiła zwabić suczkę do klatki, bo sądziła, że wtedy łatwiej będzie jej złapać pieska. Po kilku próbach na szczęście się to udało. A piesek, chcąc być blisko swej towarzyszki, podszedł do wolontariuszki. Dzięki temu oba zwierzaki udało się uratować. Otrzymały imiona Monika i Chandler i czekają teraz na nowy dom. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments