Noworodkowe sesje zdjęciowe dla szczeniaków. Hot or not?

fot. Lyndsey's Photoco

Nikogo już nie dziwią sesje zdjęciowe, które robi się tygodniowym noworodkom. Ale pewnie jeszcze nie wiecie, że trend ten powoli dociera do psiarzy i... zresztą sami obejrzyjcie te zdjęcia!

Niektórzy właściciele psów traktują psy jak swoje dzieci. I, co więcej, nie boją się do tego przyznać! Ich miłość do futrzastych „potomków” potrafi osiągać niesamowite rozmiary. To, co zobaczycie poniżej, jest tego najlepszym dowodem.

Ludzie często robią swoim psom zdjęcia. Na fotografiach rodzinnych psy – które przecież są członkami naszych rodzin – również się pojawiają. Dlatego fotografka Lyndsey Wright nie zdziwiła się, gdy została poproszona przez znajomych o zrobienie im pamiątkowych zdjęć ukochanego psa Tigera. Zwierzak był umierający i rodzinie zależało na uwiecznieniu ostatnich wspólnych chwil. Dziś Tigera już nie ma, ale niesamowita pamiątka pozostała.

Szczeniak na dywanie
fot. Lyndsey’s Photoco

Jakiś czas po śmierci psa jego opiekunowie kupili szczeniaka i uznali, że nowy rozdział życia zaczną podobnie, jak skończyli poprzedni – to znaczy pamiątkową sesją zdjęciową.

Nowy członek rodziny to buldog angielski Lolo. Ponieważ Wright miała już doświadczenie w fotografowaniu noworodków, małego buldoga postanowiła potraktować tak samo, jak malutkie dziecko. Była zdumiona, że Lolo reagował podobnie, jak niemowlaki – również uspokajał się, gdy właściciele go głaskali i przytulali, a także zasypiał, gdy go kołysali i szeptali do ucha.

Szczeniak z opaską na głowie
fot. Lyndsey’s Photoco

Efektem są zdjęcia, które do złudzenia przypominają sesje noworodkowe, tak często publikowane przez świeżo upieczonych rodziców na Facebooku.

Jak wam się podobają takie fotografie, gdy w roli głównej występuje mały pies? Czy sądzicie, że wystylizowane zdjęcia szczeniaczków staną się w najbliższym czasie hitem?

Autor: Aleksandra Więcławska
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments