O trzech psach, które podróżują motocyklem

fot. dailymail.co.uk

Mają urocze gogle i dużą frajdę z jazdy motorem – trzy mieszkające w Australii psy w typie owczarka niemieckiego uwielbiają wsiadać do przyczepy motocyklowej i jeździć na wycieczki ze swą opiekunką Mary Mayhead.

Mari, Kiri i Hine – trzy psy w typie owczarka niemieckiego korzystania z uroków jazdy motocyklem nauczyła trenerka i opiekunka Mary Mayhead. Zwierzaki podróżują po miejscowych drogach miasta Sunshine Coast w australijskim stanie Queensland.

Gdy Mary Mayhead podchodzi do motoru, psy od razu pakują się do przyczepy zamontowanej z boku pojazdu i podekscytowane czekają na podróż, mimo że dopiero niedawno poznały taki sposób przemieszczania się.

Właścicielka stawia swym pupilom jeden warunek – muszą mieć założone specjalne gogle, inaczej wycieczka się nie odbędzie.

Trzy rude psy siedzące w przyczepie motocyklowej, z urzekającymi goglami na oczach, przyciągają uwagę ludzi. Dodatkowo w okresie świąt Bożego Narodzenia zwierzaki mają na głowach czapki świętego Mikołaja, co jeszcze bardziej wzbudza zainteresowanie przechodniów. GO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments