Obama i spodnie dla psów

fot. YouTube

Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, opiekun dwóch portugalskich psów dowodnych Bo i Sunny, wtrącił swoje trzy grosze do gorącej dyskusji, która angażuje od jakiegoś czasu twitterowiczów. Wszystko dlatego, że udzielił wywiadu vlogerowi sWooZie (Adande Thorne), który należy do najpopularniejszych postaci na YouTube.

Wszystko zaczęło się od studenta z Belgii, który narysował psy w spodniach. Potem zastępca redaktora naczelnego „Maxima” Jared Keller umieścił rysunek na Twitterze i zadał fundamentalne pytanie: „Czy jeśli pies nosiłby spodnie, powinien je nosić tylko na tylnych, czy także na przednich nogach?”. Twitter rozgrzał się do czerwoności. Ćwierkał o tym, czy przednie łapy to ręce, a tylne to nogi, i czy wszystkie cztery łapy należy traktować jak nogi w odniesieniu do noszenia spodni.

Według portalu „The Huffington Post” temat wywołała kanadyjska firma produkująca odzienie na cztery łapy dla psów, by wracały do domu suche w śnieżne i deszczowe dni. No ale przecież kombinezony dla czworonogów, chroniące także ich łapy to żadna nowość. Dyskusja sięgnęła jednak nawet do Białego Domu. Zapytany przez internetowego vlogera sWooZie (Adande Thorne) prezydent Barack Obama także wypowiedział się w tej palącej kwestii. Wybrał wersję tylko na tylne łapy, a tę czterołapną uznał za zbyt konserwatywną. Zatem już wiadomo, co będą nosić Sunny and Bo. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments