Oddajcie psa, zostawcie sobie samochód

fot. www.facebook.com

Mops Douga Clarka ze Springfield w stanie Missouri został ukradziony wraz z samochodem kilkanaście dni temu. Jego właściciel apeluje: „Oddajcie mi psa, a przekażę wam papiery samochodu”.

Kilkanaście dni temu Doug Clark podjechał swoim czarnym nissanem pathfinderem pod składnicę złomu. Towarzyszył mu ulubieniec jego dzieci i całej rodziny mops Dugout. Clark włączył klimatyzację, zaciągnął hamulec, zostawił kluczyki w stacyjce i wbiegł na chwilę do biura. Gdy wrócił, samochodu już nie było, a co gorsza nie było też psa. Moment kradzieży nagrała kamera monitoringu. Złodziejami okazali się kobieta i mężczyzna. Kiedy ona chowała pieniądze, on wskoczył do auta, a ona podążyła za nim.

Zdesperowany właściciel Dugouta złożył złodziejom propozycję na Facebooku: „Do sympatycznej pary, która postanowiła wskoczyć do mojego czarnego nissana pathfindera 2009, w którym znajdował się mój mops Dugout. Po pierwsze, chcę, żebyście wiedzieli, że wiem, jak wyglądacie. Po drugie, wydaje mi się, że łatwiej będzie wam sprzedać ciężarówkę z papierami. Jeśli już o nich mowa, to mam je i są one w porządku. Wiem, że to tylko samochód. Ale mężczyzno (i kobieto) tam był też mój pies. Nie będziecie sobie przecież robić kłopotu z czyimś psem. I mam dla was propozycję: spotkam się z wami, żeby przekazać wam papiery wozu i ułatwić wam życie. Jedyne, co musicie mieć z sobą, to żywy mops. Po prostu zadzwońcie do mnie (tu podał numer telefonu). Zwracam się też do wszystkich, którzy znają tę parę gruchających gołąbków – przeznaczam 2000 dolarów dla tego, kto zaaranżuje to miłe spotkanie. Wasz przyjaciel Doug”.

Niestety apel do dziś pozostaje bez odzewu. Doug Clark i jego żona adoptowali kolejnego bezdomnego mopsa, ale wciąż mają nadzieję, że ich ulubieniec wróci do domu. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments