One wyją z tęsknoty za domem – wysłuchaj ich


W schroniskach, zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych i w każdym innym kraju, tysiące psów czekają na cud. Ten cud ma tylko jedną postać – człowieka, który zabierze je z klatki, da wolność, dach nad głową, strawę i pozwoli im się pokochać całym wiernym sercem, tak jak tylko one potrafią. Amerykańską organizacja PETA ma nowy pomysł, jak nas, ludzi, do takiej decyzji przekonać.

Znana z walki o prawa zwierząt amerykańska organizacja PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) i ze swych kontrowersyjnych kampanii (w jednej z nich wzięła udział Joanna Krupa) zaangażowała tym razem do swych działań The Black Keys. To rockowo-bluesowy duet z Akron w stanie Ohio, zdobywcy nagrody Grammy. Nagrali oni teledysk ze swoim przebojem „Howlin’ for you”, który promuje adopcje. Wystąpili w nim m.in. amerykański komik Fred Willard, który bawi się ze swoim jednookim kotem i trenerka osobista Jillian Michaels, ćwicząca w towarzystwie swojego psa.

„Jeśli szukasz kudłatego towarzysza życia, zajrzyj do schroniska dla zwierząt. Pełno w nich rasowych psów i kundelków, które marzą o tym, by ktoś je adoptował” – mówi Patrick Carnej z The Black Keys. A my podpisujemy się pod tym apelem obiema rękami i czterema łapami naszych zwierzaków! MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments