Pies czy lew


Labradoodle Charles the Monarch (Król Karol), ostrzyżony na lwa, sieje postrach wśród przechodniów w miejscowości Norfolk w stanie Wirginia (Stany Zjednoczone).

Kiedy policja otrzymała zgłoszenie o lwiątku przechadzającym się po ulicach, natychmiast sprawdzono, czy oba lwy z miejscowego zoo są na miejscu. Były. Okazało się, że powodem zamieszania był pies rasy labradoodle o imieniu Charles the Monarch (Król Karol), którego właścicielka Natalie Painter ostrzygła tak, aby jej pupil przypominał lwa Big Blue – maskotkę miejscowego Uniwersytetu Old Dominion.

 

Daniel Painter, ojciec Natalie, zabiera często Charlesa do pracy i w okolicy wszyscy go już znają, ale obce osoby często mylą go z lwem i w popłochu uciekają do swych samochodów, a potem zgłaszają policji, że widzieli lwa na ulicy. Daniel czasem sobie żartuje i mówi, że jego podopieczny jest mieszańcem labradora i lwa. Charles bywa oczywiście z Natalie na uniwersytecie, gdzie studenci chętnie go fotografują. Zwłaszcza w towarzystwie lwa – prawdziwej maskotki uniwersytetu. KO

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments