Jakim psem z bajki jesteś? Rozwiązanie quizu


W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 5/2020, który ukazał się 18 maja, opublikowaliśmy quiz. Który pies z bajki to ty? Oto rozwiązanie!

Przewaga odpowiedzi A

  • Piorun (Piorun)

Jesteś gwiazdą i uważasz, że cały świat powinien leżeć u twoich stóp. Odwaga to twoje drugie imię, a w połączeniu z brawurą tworzy mieszankę wybuchową. Nie boisz się wyzwań, a wszystkim przeciwnościom wychodzisz naprzeciw. Jesteś tylko trochę naiwny, ale to nic nie szkodzi. Nikt nie jest idealny. Nawet ty. Jesteś też uczuciowy i doskonale wiesz, co to przyjaźń.  W obronie swoich najbliższych skoczyłbyś nawet w ogień!

Przewaga odpowiedzi B

  • Everest (Psi patrol)

Jesteś miły i sympatyczny, choć bywasz zazdrosny. Cechuje cię życzliwość i entuzjazm. Uwielbiasz pomagać innym – to sens twojego życia. Przepadasz też za sportem – szczególnie sporty zimowe to twój żywioł. Uwielbiasz też jeść, choć masz dziwne upodobania kulinarne. Dobrze czujesz się w dużej grupie przyjaciół.

Przewaga odpowiedzi C

  • Scooby-Doo

Tchórzliwy żarłok – tak można ocenić cię na pierwszy rzut oka. To prawda – kochasz jedzenie i za ulubione przysmaki jesteś w stanie zrobić bardzo wiele, a w sytuacji zagrożenia wolisz zwiewać, ale to tyko część prawdy o tobie. Wiesz co to przyjaźń, potrafisz też być bardzo opiekuńczy – w szczególności wobec swojej rodziny. Nie brakuje ci uczciwości. Jesteś zabawny i potrafisz rozbawić innych. Masz też talent do pakowania się w kłopoty.

Przewaga odpowiedzi D

  • As (Odlot)

Jesteś przyjacielski i sympatyczny, choć niezbyt bystry. Uwielbiasz się bawić i spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi. Jesteś lojalny, ale tylko wtedy gdy zgadza się to z twoim systemem wartości. Człowiek o wielkim sercu – to zdecydowanie o tobie. Jesteś też szczery i zawsze mówisz to, co myślisz, czasem bez zastanowienia… Jesteś jednak tak uroczy, że nawet gdy powiesz o jedno słowo za dużo – uchodzi ci to na sucho.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments