Piosenka, która ratuje psom życie


Nie tylko Brytyjczycy, ale i miłośnicy psów na całym świecie, mogą ściągnąć z internetu piosenkę „You could save me” (Możesz mnie uratować), a tym samym ocalić psie życie.Każdego dnia w Wielkiej Brytanii, usypianych jest ponad 20 bezdomnych psów, dla których nie udało się znaleźć ani miejsca w schronisku, ani nowego domu. Taką możliwość daje lokalnym władzom prawo, w myśl którego zwierzę można uśpić po siedmiu dniach od momentu znalezienia, jeśli nikt się po nie nie zgłosi. Jego ofiarą padają głównie psy z ras uważanych za agresywne oraz niemal wszystkie z ras, których posiadanie jest na Wyspach zabronione: pitbull, japanese tosa, dogo argentino oraz fila brasiliero.
Organizacje charytatywne, które nie godzą się z tym, wpadły na pomysł, jak pozyskać pieniądze na ocalenie jak największej liczby psów. Doris Banham Rescue, Rescue Remedies, Rochdale Dog Rescue, New Hope Animal Rescue, Animals In Need, Once Loved Dog Rescue przygotowały wspólnie singiel “You Could Save Me”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na ratowanie psów. Z internetu mogą go ściągnąć miłośnicy czworonogów na całym świecie. Wystarczy wejść na stronę: www.songfordogs.org.uk. Singiel nie ma konkretnej ceny – każdy może więc zapłacić za niego tyle, ile uważa. – Liczy się każdy datek – przekonują organizatorzy akcji.
Poruszającą piosenkę “You Could Save Me”, opowiadającą o niewinnych psach czekających na śmierć napisali Cathy oraz Anthony Lane z organizacji Once Loved Dog Rescue. W jej wyprodukowaniu pomogło Next Room Studios.
KK, Londyn
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments