Plebiscyt „Serce dla Zwierząt”. Piętnasta, jubileuszowa edycja właśnie się rozpoczęła!


Już po raz piętnasty rozpoczynamy plebiscyt "Serce dla Zwierząt", organizowany przez portal Psy.pl. Kto tym razem otrzyma statuetkę? To wy zdecydujecie!

Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” organizujemy już od piętnastu lat. Nagradzamy w nim niezwykłe osoby, które swoim działaniem przyczyniają się do poprawy losu zwierząt. I to nie tylko psów czy kotów, ale też jeży, nietoperzy, lisów…

Kandydatów do nagrody, których zwykle jest ośmiu, nominujemy my – redakcja portalu Psy.pl Jednak o tym, kto wygra, decydujecie wy – internauci. Swoje głosy możecie oddawać online lub SMS-owo.

Plebiscyt „Serce dla Zwierząt”

Zarówno nominowani, jak i zwycięzca, czują się często po raz pierwszy w życiu docenieni. Nie działają na pokaz, często nawet niewiele osób wie, jak dużo robią dla dobra zwierząt. My te osoby wyróżniamy i pokazujemy innym jako wzór.

Wśród nominowanych na przestrzeni lat znalazło się wiele osób zupełnie nikomu nieznanych, jak również artyści, dziennikarze, właściciele firm, stowarzyszenia i fundacje.

Gdyby wszyscy patrzyli sercem…

Plebiscyt kończy się uroczystą galą, która w tym roku odbędzie się 4 czerwca w hotelu Bellotto w Warszawie. Zwycięzcę nagradzamy statuetką przedstawiającą kobietę niosącą złote serce. Wyniki plebiscytu podamy wkrótce po zakończeniu gali, m.in. na portalu Psy.pl.

Każde uratowane przez państwa istnienie jest wielkim wymiarem waszego człowieczeństwa. Gdyby więcej osób patrzyło sercem, to świat byłby lepszy w każdym wymiarze – powiedział w swojej laudacji na cześć zeszłorocznego zwycięzcy plebiscytu, fundacji Ja Pacze Sercem, dziennikarz Krzysztof Ibisz.

O randze nagrody Serce dla Zwierząt świadczy fakt, że galę honorowym patronatem objęła już po raz trzeci Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

O tym, kogo nominowaliśmy w tym roku, a także jakie osoby nagradzaliśmy w poprzednich latach, dowiecie się ze strony plebiscytu – www.sercedlazwierzat.pl.

Głosowanie – czas start!

Partner główny

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni

 

 

 

 

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments