Poliż mnie po twarzy


Który pies tego nie robi? Amerykański aktor David Duchovny wykorzystał to i rozpoczął na kanale YouTube kampanię Lick My Face (Poliż mnie po twarzy), która może przynieść wiele dobrego.

Duchovny prosi w swej kampani, by ludzie kręcili filmiki pokazujące, jak pupile liżą ich po twarzach. Każde liźnięcie to jeden dolar, który aktor przekaże fundacji Target Zero, zabiegającej o to, by w amerykańskich schroniskach nie usypiano zwierząt. Kieruje ona wolonatriuszy do schronisk, by pomogli tak zorganizować ich pracę, żeby nie usypiano w nich zwierząt i żeby mogli dobrze funkcjonować. Dzięki ich wsparciu udało się uratować 6 tys. psów i kotów w schronisku w Waco w Teksasie, a rok temu uchronili 90 proc. zwierzaków. – To, co robią, działa i działa szybko – mówi David Duchovny w rozmowie z portalem The Huffington Post. – Uratowali życie wielu istotom.

Aktor przywołuje w filmiku swego partnera z planu filmowego i jego byłą żonę Teę Leoni. – Oboje kochają zwierzęta, więc jestem pewien, że się zaangażują. Mam nadzieję, że są wrażliwi, nie możesz nie być wrażliwy, jeśli dajesz swojemu psu prawo, by lizał cię po twarzy. A jeśli ty za tym nie przepadasz, możesz zawsze po prostu sam wesprzeć fundację. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments