Pomagamy schroniskom


Pracownicy schronisk, wolontariusze, działacze fundacji prozwierzęcych, przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, behawioryści – wszyscy spotkają się 13 kwietnia w Poznaniu na I Ogólnopolskiej Konferencji dla Kierowników Schronisk i Wolontariuszy „Pomagamy schroniskom”.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak skutecznie zarządzać schroniskiem – zarówno jeśli chodzi o administrację, jak i o wolontariuszy. Poznają też tajniki obsługi klienta, która przydaje się, gdy przytulisko odwiedza potencjalny właściciel psa. Na konferencji odbędą się także debaty o tym, jak bezpiecznie promować adopcje czworonogów w internecie.

Behawiorysta, instruktor szkoły Wesoła Łapka i autor miesięcznika „Mój Pies” Jacek Gałuszka przedstawi program „Lira”, w ramach którego psy w schroniskach poznają podstawy posłuszeństwa. Prezes TOZu Eugeniusz Ragiel wraz z uczestnikami konferencji zastanowi się, jak zwiększyć liczbę adopcji i poprawić pracę schronisk, a także omówi aktualne przepisy dotyczące praw zwierząt.

Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik „Mój Pies”. ACh

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments