Porzucona chihuahua mamką dwóch kociąt


Jestem ich mamą, a to są moje dzieci – zdawała się mówić czarna suczka w typie chihuahuy, kiedy znaleziono ją przed schroniskiem dla zwierząt, opiekującą się dwoma kociętami.

Nie pierwsza to historia, kiedy zwierzęta nie robią sobie nic z różnic gatunkowych i opiekują się cudzym potomstwem. W Święto Niepodległości przed siedzibą Terrell Animal Shelter w Dallas w Stanach Zjednoczonych ktoś przywiązał do słupa małą suczkę. Obok pozostawiono karton z dwoma kilkudniowymi kociętami. Wiedziona instynktem suczka zaopiekowała się nimi, zastępując im kocią mamę.

Steven Johns, pracownik schroniska, który pierwszy przyszedł do pracy po wolnym dniu, znalazł tę niezwykłą rodzinkę. – Zobaczyłem psa i dwie futrzane kuleczki w kartonie i pomyślałem, że to szczeniaki – powiedział lokalnemu oddziałowi stacji telewizyjnej CBS. Suczka wylizywała kotki, przytulała je i broniła ich tak, jakby to było jej potomstwo.

Cała trójka trafiła do domu Deborah Franklin z organizacji Paws Patrol Animal Rescue. Widok troskliwej psiej mamki opiekującej się z oddaniem kociętami tak ją ujął, że postanowiła zapewnić im dom tymczasowy, dopóki nie będą gotowe do adopcji. Jedno z kociąt otrzyma imię Steve na cześć ich wybawcy. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments