Poszukiwani bohaterowie


Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu na Psa Bohatera, organizowanego w ramach programu "Pomóżmy razem". Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach - Pies Bohater Amator i Pies Bohater Profesjonalista.

Jesteś właścicielem psa, który przyczynił się do uratowania ludzkiego życia lub zdrowia? Znasz historię czworonoga, który wykazał się prawdziwym bohaterstwem? Możesz zgłosić takie zwierzaki  do udziału w plebiscycie (do 30 października 2010 roku za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.pomozmyrazem.pl.)

Psem Bohaterem w kategorii "Amator" może zostać każdy czworonóg, który, mimo iż nie ukończył specjalistycznego szkolenia ratowniczego, odegrał istotną rolę w ocaleniu ludzkiego życia. Tytułem Psa Bohatera Profesjonalisty zostanie natomiast uhonorowany zwierzak, który ukończył specjalistyczne szkolenie i  na co dzień pracuje w jednostce lub organizacji ratowniczej.

W obu kategoriach zostaną przyznane statuetki oraz po jednej nagrodzie głównej w wysokości 5000 zł i jednym wyróżnieniu w wysokości 1500 zł.
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments