Potrzebna kasa – psu na budę w Korabiewicach

Jak zawsze, gdy zbliża się zima, potrzeby schronisk rosną. Sytuacja Korabiewic jest wyjątkowo trudna, ponieważ to przytulisko nie dostaje dotacji od gminy, utrzymuje się wyłącznie z datków.

Aby wesprzeć finansowo schronisko, które ma tak wiele potrzeb, bo mieszkają w nim nie tylko psy, Psiastkarnia z Konstancina organizuje w swojej siedzibie przy ul. Czarnieckiego 5 specjalny dwudniowy event.

Sobota 24 września zacznie się aktywnie – zajęciami jogi o godzinie 10, które poprowadzi Kej Drewa-Sentkiewicz, a później, o 12, treningiem tanecznym z Janją Lesar. Na 14 zaplanowano zumbę ze Stefanem Jakóbczykiem. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów na treningi zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby Korabek.

Równolegle odbywać się będą konkursy i zabawy dla psów i ich właścicieli, a także spotkania z psimi trenerami, lekarzem weterynarii i dietetykiem. Przez cały dzień będzie też prowadzona sprzedaż losów na loterię, w której będzie można wygrać nagrody niespodzianki.

Niedziela 25 września to dzień Targów Petcetera – wystawcy, którzy wezmą w nich udział, również dołożą swoją cegiełkę na rzecz Korabiewic. A miłośnicy zwierząt znajdą dla swoich pupili atrakcyjne akcesoria.

Na niedzielę zaplanowano także charytatywne zawody dogtrekkingu oraz zlot korabkowych adopciaków.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku. AW