Prezenty dla zwierząt


Zbliżają się święta. Szukając prezentów dla bliskich, wiele osób pamięta też o psach. Apelujemy - miejcie na uwadze nie tylko te własne, ale również wszystkie inne, potrzebujące.

Dziś przybliżamy dwie akcje, ale jeśli rozejrzycie się dookoła, na pewno znajdziecie też inne. A może sami coś zorganizujecie? Potrzebujących psów niestety nie brakuje.

Fundacja dla Zwierząt "Akity w potrzebie" zachęca do zakupu kalendarza "Akity – akitom 2010". Dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc bezdomnym akitom – na opiekę weterynaryjną oraz zabiegi sterylizacji i kastracji psów znajdujących się pod opieką fundacji. Kalendarz można kupić w sklepach Kakadu lub na stronie fundacji, a obejrzeć tutaj.

Do pomocy bezdomnym psiakom zachęca również schronisko Ciapkowo w Gdyni. "Zrób prezent bezdomnym zwierzętom! Sucha karma, puszki, przysmaki, zabawki, koce – wszystko to pomoże ulżyć porzuconym zwierzętom" – apelują pracownicy schroniska. Ich akcję wspiera miłośniczka zwierząt, znana sportsmenka i posłanka Iwona Guzowska. Będzie ją można spotkać w schronisku w najbliższą sobotę (19 grudnia) o godz. 15.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments