Przywiązali go pod Kauflandem


Kilka dni temu tego sympatycznego psiaka znaleziono przywiązanego do stojaka na rowery przeznaczonego dla klientów Kauflandu w Opolu. Trafił stamtąd do schroniska.

Członkowie Towarzystwa SOS dla Zwierząt w Polsce z siedzibą w Opolu znaleźli małego pieska porzuconego pod Kauflandem w Opolu. Był zmarznięty, głodny i wystraszony. Przez kilka godzin podawano informację o nim przez sklepowe głośniki. Nikt się po niego nie zgłosił, zabrano go więc do schroniska.

– Prosimy wszystkich właścicieli zwierząt, by skoro nie mają możliwości lub chęci opieki nad zwierzęciem, nie brali go do siebie, a jeśli już muszą pozbyć się psa, by oddali go do schroniska, w którym czeka na niego strawa i nadzieja, że znajdzie nowego właściciela. Nie porzucajmy zwierząt, bo się nam znudziły. To żywe istoty tak jak ludzie. Porzucanie zwierząt jest zabronione (art. 6 ust. 2 pkt 11 Ustawy o ochronie zwierząt) – przypomina Leszek Pawlak, członek Zarządu Głównego Towarzystwa SOS dla Zwierząt w Polsce z siedzibą w Opolu. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments