PSIegląd prasy


Sprawdziliśmy co w najnowszych gazetach na Was (sz)czeka

Stresujące psie życie
Mieszkające w miastach czworonogi, zwłaszcza szczeniaki, narażone są na ciągły stres. Aby pomóc właścicielom biednych czworonogów Ośrodek Szkolenia Psów Pastel. przygotował cykl wykładów pod nazwą „Sztuka dorastania”. Właściciele psów będą mogli nauczyć się rozpoznawać i reagować na stres swoich podopiecznych.
Więcej w „Dzienniku”.

Zachęć do sprzątania
Władze podwarszawskiego Konstancina ogłosiły konkurs – na projekt graficzny logo promującego akcję „Pies po sobie nie posprząta”. Zostanie ono wykorzystane na materiałach promujących kampanię, której celem  jest uświadomienie właścicielom czworonogów, że po psiakach trzeba sprzątać.
Więcej: Nadwisla.pl

Pies i prokurator
Kilka dni temu w podsądeckim Paszynie "gang kominiarzy" dokonał zuchwałego napadu z bronią na bar. Dwie osoby są już w areszcie, duże zasługi w jego wyśledzeniu gangu miał policyjny pies tropiący.  W zaparkowanym obok baru aucie bandyci pozostawi mnóstwo swoich zapachów, dzięki temu pies szybko podjął trop i doprowadził do pierwszego członka gangu.
Więcej: Gazeta Krakowska

Adopcje pilnie potrzebne
W rozbudowanym niedawno nowotarskim schronisku mieszka już około 300 psów. Prawdopodobnie będzie  ich coraz więcej ze względu na likwidację schroniska w Olkuszu.
– Jedynym ratunkiem, by odmienić los psów, są ludzie dobrego serca, którzy zdecydują się zaadoptować jakiegoś czworonoga – mówi Celina Pawluśkiewicz, właścicielka schroniska. Pieski można oglądać od poniedziałku do soboty od 8 do 16. Można też umówić się telefonicznie 018 448 84 33 i 0695 431 57.
Więcej: nowytarg.naszemiasto.pl
 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments