Psy na emotikonach


Dog Trust, znana brytyjska organizacja opiekująca się zwierzętami, przygotowała nową aplikację umożliwiającą użytkownikom wysyłanie emotikonów przedstawiających psy.

Jako największa organizacja dobroczynna w Wielkiej Brytanii czujemy się odpowiedzialni za to, by wszystkie zwierzęta były dobrze traktowane i reprezentowane zarówno w wirtualnym, jak i rzeczywistym świecie – powiedział dziennikarzom „The Daily Mail” dyrektor Dog Trust Adrian Burder. Dodał, że każdego dnia mają do czynienia z różnymi wspaniałymi psami i chcą się tym podzielić z innymi.

Klawiatura z nowymi aplikacjami jest dostępna w sklepach iPhone App i Android Google Play. Po zainstalowaniu w swojej komórce użytkownicy mogą wybrać, z których emotikonów chcą korzystać. Wśród psów przedstawionych na emotikonach znalazły się oczywiście kundelki, a także następujące rasy, które też często trafiają do schronisk: beagle, bichon frise, border collie, bokser, buldog francuski, chihuahua, cocker spaniel, dalmatyńczyk, dog niemiecki, greyhound, jack russell terrier, jamnik, labrador retriever, mops, owczarek staroangielski bobtail, rottweiler, shar pei, shih tzu, siberian husky, staffordshire bull terier, yorkshire terier. MC 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments