Radość Veyrona


Kolejny pitbul został uratowany przez amerykańską organizację Hope for Paws. Długo żył przy autostradzie w Los Angeles, gdzie groziło mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Ale miał też trochę szczęścia. Znaleźli się bowiem ludzie, którzy zrobili wszystko, by mu pomóc.

Pitbula zauważył najpierw Michele Claseri, który przejeżdżał autostradą w tej okolicy. Usiłował mu jakoś pomóc, ale nie był w stanie go zwabić, więc zwrócił się z prośbą o pomoc do organizacji Hope for Paws. Lisa Arturo i Eldad Hagar jak zwykle pośpieszyli na pomoc. Usiłowali skusić Veyrona (tak nazwał pitbula Michele Claseri) przysmakami, ale choć pies zjadał rzucane kąski, trudno go było zwabić bliżej. Co gorsza Veyron uciekł i zniknął.

Gdy udało się zorientować, gdzie się znajduje, znów wcześniej zauważył osoby, które chciały mu pomóc. Po kilku nieudanych próbach w końcu udało się Veyronowi założyć Lucky Lash (Szczęśliwa smycz). Pitbul pozwolił się też głaskać – być może pierwszy raz poczuł taki dobry dotyk. Potem zaś trafił do schroniska, gdzie został wykąpany. Być może też pierwszy raz. Gdy znalazł się w nowej sytuacji, okazało się, że jest młodym radosnym zwierzakiem, który chętnie się bawi. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments