Ronaldog czy Ronaldo? Którego wybieracie?


Messi, Ronaldo, Rooney? No może i oni są zdolni, ale zobaczcie, co potrafi Ronaldog - przygarnięty kundelek o prawdziwym imieniu Alfie. Drybling, główkowanie? To dla niego pikuś! I nikt go tego nie uczył, to samorodny talent.

Kundelek (skądinąd ślicznie kudłaty) trafił do Dog Trust w Wielkiej Brytanii jako szczeniaczek wraz z mamą i resztą rodzeństwa. Gdy miał 10 tygodni został adoptowany przez rodzinę Simpkinsów, którzy szybko się zorientowali, że to nie jest zwyczajny pies. Peter Simpkins opowiada portalowi www.mirror,co.uk: – Dostrzegliśmy jego niebywały talent, gdy z błyskiem w oku dopadł do footbolówek mojej córki w ogrodzie. A był wtedy tych samych rozmiarów co one. To było śmieszne obserwować, jak mały psiaczek próbuje zapanować nad piłką. Wystarczyło mu na to kilka dni – nikt go tego nie uczył.

Przechodnie w pobliskim parku nazywają Alfiego Ronaldog lub Pele w nawiązaniu do nazwisk słynnych piłkarzy. Psiak ma mnóstwo fanów, zarówno w realu jak i na YouTube, odkąd pojawiły się tam filmiki z nim w roli głównej. Jego właściciel opowiada, że najbardziej ucieszył się, gdy jeden z przechodniów opowiedział mu, że jego matka staruszka, gdy ma gorszy nastrój, zawsze ogląda dryblującego Alfiego Ronaldoga i zawsze humor jej się poprawia. A samemu Ronaldogowi opiekunowie sprawili największą frajdę na pierwsze urodziny, wrzucając do ogrodu 30 piłek. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments