Schronisko, które wyadoptowało wszystkie psy


O schroniskach dla zwierząt czytamy często – że są przepełnione, że brakuje im funduszy na najpotrzebniejsze rzeczy, że taki czy inny pies wymaga natychmiastowej adopcji… Ale że nie ma w nim psów, bo wszystkie znalazły domy?

Schronisko z kalifornijskiego miasta Petaluma może się pochwalić prawdziwym sukcesem – wyadoptowało wszystkie czworonogi! Pracownicy przytuliska tak napisali o tym na swojej stronie na Facebooku: „W naszych boksach nie ma dziś żadnego psa i to jest prawdziwy powód do radości. Jest jeszcze Kitty, który będzie w naszym biurze szkolenia psów wylegiwał się na wielu legowiskach. Może się też bawić 400 zabawkami. Jedziemy teraz po kilka uratowanych szczeniaków, które przywieziemy do schroniska. A tymczasem jesteśmy zachwyceni!”.

Niestety rzeczywistość okazała się okrutna – do schroniska wkrótce zaczęły trafiać kolejne porzucone psy, a przez chwilę puste boksy zaczęły się zapełniać. Miejmy nadzieję, że i one szybko opuszczą przytulisko, choć na ich miejsce pojawią się pewnie nowe bezdomniaki… Dobrze jest jednak wiedzieć, że gdzieś na świecie jest schronisko, które przez moment było puste i ciche, bo wszyscy jego podopieczni znaleźli szczęśliwe domy. AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments