Serce dla Zwierząt po raz jedenasty


Wielu ludzi pomaga zwierzętom na różne sposoby. Nie szukają jednak rozgłosu, bo czynią to z potrzeby serca. Ich zaangażowanie w poprawę losu czworonogów jest nieocenione i może być wzorem dla innych.

Od jedenastu lat portal Psy.pl nominuje takie osoby do jedynej tego rodzaju w Polsce prestiżowej nagrody „Serce dla Zwierząt”. W tym roku spośród wielu wspaniałych kandydatów zgłoszonych przez naszych czytelników i dotychczasowych laureatów nagrody kolegium redakcyjne portali Psy.pl i Koty.pl wybrało dziewięcioro nominowanych. Są to: Grzegorz Bielawski (SMS: serce.1), Dorota Gorczyca-Woźniak (SMS: serce.2), Majka Jeżowska (SMS: serce.3), Karolina Pawelczyk (SMS: serce.4), Magdalena Płonka (SMS: serce.5), Stowarzyszenie Pomocy Królikom (SMS: serce.6), Paweł Suski (SMS: serce.7), Ewa Złotowska i Marek Frąckowiak (SMS: serce.8). Laureat zostanie wyłoniony w drodze głosowania SMS-owego (na numer: 7247), które rozpoczęło się 8 kwietnia i potrwa do 23 maja do godziny 23.59. 

Jego wynik poznamy 29 maja podczas uroczystej gali wręczenia nagrody, która odbędzie się w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Relację z gali zamieścimy 30 maja na stronie www.sercedlazwierzat.pl oraz na portalach Psy.pl i Koty.pl.  

Od dziś przez kolejne osiem dni będziemy przedstawiać sylwetki nominowanych.

Wybierz swojego faworyta i zagłosuj, wysyłając SMS pod numer 7247. Dla głosujących mamy atrakcyjne nagrody: legowiska i zabawki dla psów. Koszt wysłania SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Więcej o plebiscycie „Serce dla Zwierząt” i regulamin głosowania na www.sercedlazwierzat.pl

 

                   

 

Partnerzy plebiscytu:

                   

 

Patroni medialni:

                    

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments