Serce dla Zwierząt – ruszamy z głosowaniem internetowym!


Głosowanie na kandydatów w plebiscycie Serce dla Zwierząt trwa już od kwietnia, ale dotąd odbywało się ono przez SMS-y. Od teraz możecie bezpłatnie głosować również na stronie internetowej!

Portal Psy.pl po raz trzynasty organizuje plebiscyt Serce dla Zwierząt, w którym nagradzamy osoby pomagające w różny sposób, zwykle bez rozgłosu, zwierzętom. Podobnie jak w poprzednich latach, i tym razem nominowaliśmy 8 osób – która z nich wygra, zależy już od Was.

CZYTAJ WIĘCEJ O PLEBISCYCIE SERCE DLA ZWIERZĄT 2016

Nominowani 2016:

Dawid Podsiadło (SMS: SERCE.1)
Jerzy Gara (SMS: SERCE.2)
Irena Jankowska (SMS: SERCE.3)
Olga Frycz (SMS: SERCE.4)
Solange Olszewska (SMS: SERCE.5)
Krzysztof Giemza (SMS: SERCE.6)
Mateusz Łątkowski (SMS: SERCE.7)
Łukasz Górka (SMS: SERCE.8)

Aby oddać swój głos na wybranego kandydata, możecie wysłać SMS pod numer 71750 (koszt 1,23 zł z VAT), w treści wpisując SERCE.SYMBOL KANDYDATA (regulamin na www.sercedlazwierzat.pl).

ALE UWAGA! Od teraz to nie jedyny sposób głosowania! Werdykt jest już blisko, mnóstwo Waszych głosów napływa każdego dnia… A wraz z SMS-owymi głosami prośby, byśmy uruchomili głosowanie w internecie. I stało się!

głosowanie na stronie serce dla zwierząt

Pierwszy raz w trzynastoletniej historii plebiscytu Serce dla Zwierząt można głosować również przez internet na stronie www.sercedlazwierzat.pl! Do głosów SMS-owych dodamy te głosy, które spłyną do nas przez stronę – wygra kandydat, który w sumie zdobędzie największą ilość głosów.

Przed nami ostatnia prosta, głosowanie trwa do 11.06, wszystko się jeszcze może zmienić – zatem telefony i klawiatury w dłoń!

Moduł do głosowania znajduje się na dole strony www.sercedlazwierzat.pl.

Ważna informacja – głosy oddane poprzez stronę nie dają uprawnienia do zdobycia nagród. Poduszki i kubki mogą zdobyć tylko głosujący SMS-ami.

Zwycięzcę tegorocznego plebiscytu – osobę, która Waszym zdaniem ma serce dla zwierząt – poznamy 16.06 podczas uroczystej gali.

Tegoroczny plebiscyt Serce dla Zwierząt objęła honorowym patronatem Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

Organizator:

Partner główny:

Partnerzy gali:

                

Patroni medialni:

         

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments