Słodkie psie urodziny


Tradycyjne ciasta, torty urodzinowe na zamówienie, ciasteczka i pięknie opakowane smakołyki dla psów można kupić w eleganckim, utrzymanym w pastelowych kolorach sklepie firmowym The Dogs Cake Bakery albo przez internet. Piekarnia mieści się w Bexhill-on-Sea w Essex, w Wielkiej Brytanii.

Kto powiedział, że nie możemy świętować z naszymi psami? Radosny nastrój świąt, ale także psich urodzin współtworzy wspólne pałaszowanie smakołyków. Lepiej jednak, żeby nasz pupil nie jadł dużo słodyczy przeznaczonych dla ludzi. Niektóre ich składniki, takie jak czekolada lub rodzynki, mogą być wręcz niebezpieczne dla zdrowia czworonogów.

Nic dziwnego, że miłośnicy psów z kraju o bogatej kynologicznej tradycji, jakim jest Anglia, wzięli sprawy w swoje ręce i założyli cukiernię dla psów i dla kotów. Bajecznie kolorowe torty i inne słodycze cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. Można też zamówić ciasto ozdobione napisem przeznaczonym specjalnie dla naszego ulubieńca.

Współwłaścicielka firmy Cheryl Alford  jest dietetyczką i behawiorystą. Wszystkie jej torty, ciasteczka i inne smakołyki spełniają normy przewidziane dla psiego jedzenia.

Nowe przepisy testuje kierownik działu kontroli jakości dalmatyńczyk Henry, który, jak  mówią właściciele ciastkarni dla psów, „żyje, aby jeść”.

Czy polskie psie trendsetterskie kręgi nie nadążają za brytyjskimi? Ależ skąd! W Warszawie, w dzielnicy Wilanów działa już Psiastkarnia, w której można kupić apetyczne psiastka, psiofiny i psiasta. PŁ

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments