Smakołyki na adwent


Nie tylko ludzie lubią czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia – przekonuje niemieckie wydawnictwo Heel i producent artykułów dla zwierząt Trixie. Obie firmy oferują kalendarze adwentowe dla psów i kotów (można je kupić także w naszym sklepie).

Świąteczne opakowanie, które można zawiesić na ścianie, zawiera 24 okienka, w których schowane są ciasteczka w różnych kształtach. Obok smakołyku w formie misia czy psa znajdą się także typowo bożonarodzeniowe motywy, takie jak choinka czy gwiazdka. Ciastka upieczone są z mąki pszennej, płatków owsianych i mięsa drobiowego, a niektóre zawierają nawet świąteczne dodatki w postaci cynamonu czy jabłka.

Sprzedawcy w niemieckich sklepach zoologicznych przyznają, że od lat kaledarze adwentowe dla zwierząt sprzedają się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Właściciele czworonogów wymieniają zaś co roku uwagi na fachowych forach internetowych. Podczas gdy jedni nie kryją entuzjazmu, kiedy każdego grudniowego poranka zastają swojego psa oczekującego przed kalendarzem na świąteczny smakołyk, inni radzą sporządzić kalendarz samemu. Jeszcze inni twierdzą, że np. psy nie przepadają za świątecznymi wypiekami o zapachu cynamonu. (Kad)

KUP KALENDARZ ADWENTOWY DLA SWOJEGO PSA

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments