Spaceruj z Adopciakami


Dobrze znany wszystkim stołecznym psiarzom park Pole Mokotowskie w sobotę 2 lipca opanują adoptowane czworonogi. Ich opiekunowie i wszyscy ci, którym los bezdomnych zwierząt leży na sercu, spotkają się na drugim już Spacerze Adopciaków.

Spacer rozpocznie się o godzinie 15 – uczestnicy wystartują spod Pomnika Szczęśliwego Psa i przejdą alejkami parku. W wydarzeniu może wziąć udział każdy właściciel i każdy pies, trzeba tylko mieć przy sobie aktualną książeczkę szczepień pupila, trzymać go na smyczy i mieć – w razie czego – kaganiec.

Czworonożni uczestnicy marszu otrzymają na mecie adopciakową bandankę i smakołyki. Podczas wydarzenia można też będzie zasięgnąć bezpłatnej porady weterynarza i behawiorysty. Data imprezy nie jest przypadkowa, bowiem dzień wcześniej  1 lipca  obchodzony jest Dzień Psa.

Drugi Spacer Adopciaków to inicjatywa programu Adopciaki.pl, który dotyczy bezpiecznej adopcji zwierząt. Program ten realizuje fundacja Viva! Akcja dla Zwierząt. Dzięki niemu już ponad 130 rodzin znalazło swego czworonożnego przyjaciela.

Więcej o spacerze można przeczytać w wydarzeniu na Facebooku. AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments