Spryciara Lucy


Okazuje się, że dla sprytnego psa nie ma problemów nie do rozwiązania. Może on nawet dostać się do postawionej wysoko, zamkniętej kuchenki mikrofalowej i wyjąć z niej jedzenie.

Po powrocie z pracy domownicy znajdowali często na kuchennym blacie ślady łapek Lucy, suczki rasy beagle. Czasem też ginęło pozostawione na wierzchu jedzenie. Zastanawiało ich także to, że krzesła w kuchni były poprzesuwane.

Kiedyś, podczas wizyty znajomych, kiedy wszyscy siedzieli w pokoju, Lucy dostała się do piekarnika i zjadła przygotowaną dla gości pieczeń.

Rodd Scheinerman, opiekun suczki, postanowił wtedy zainstalować kamerę wideo w kuchni. Chciał sprawdzić, jakim cudem udała się Lucy ta kradzież.

O tym, że niejeden czworonóg potrafi skorzystać z krzesła, żeby dostać się na stół czy parapet, powszechnie wiadomo. Jednak pies, który specjalnie przysuwa krzesło, aby wskoczyć na wysoki blat, to już zadziwiające zjawisko. Zdziwienie rośnie, kiedy uświadomimy sobie, że pyszne kawałki kurczaka, włożone tym razem jako przynęta, znajdowały się ukryte w zamkniętej kuchence. Jak z tą przeszkodą potrafiła sobie poradzić sprytna Lucy? Wszystko zostało utrwalone na taśmie wideo ukrytą kamerą i teraz możemy się przekonać, jak zaskakująca bywa inteligencja psiego gatunku. PK

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments