Suczka Phoebe zagryziona przez kojoty

fot. Facebook

Ciało Phoebe, czworonożnej pupilki Sylwestra Stallone’a, po kilku tygodniach poszukiwań znaleziono na terenie posiadłości aktora.

Sylwester Stallone wyznaczył 10 tysięcy dolarów nagrody dla znalazcy Phoebe, kiedy ta zaginęła kilka tygodni temu. Cała rodzina szukała jej w Bel Air, eleganckiej dzielnicy Los Angeles, w której mieszka odtwórca ról Rocky’ego i Rambo. Plakaty ze zdjęciem Phoebe i informacją o nagrodzie miały pomoc w odzyskaniu pupilki. Niestety, w rodzinie Stallone’a zapanował wielki smutek, kiedy martwą Phobe znaleziono niedawno na terenie posiadłości aktora. Wszystko wskazuje na to, że została zagryziona przez kojoty.

Może się wydawać dziwne, że w prestiżowej dzielnicy na przedmieściach Los Angeles grasują dzikie zwierzęta. Okazuje się jednak, że kojoty doskonale czują się w okolicznych parkach i nieraz już zdarzały się przypadki zagryzienia małych psów i kotów w przydomowych ogrodach. W 2009 roku w tej samej okolicy ofiarą kojotów padła suczka Daisy (maltańczyk), której właścicielką była Jessica Simpson, popularna amerykańska aktorka i piosenkarka. PK

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments