Superpodobni!


Brytyjka Nicky Walton i jamnik Tyler wygrali w konkursie na najbardziej podobnych do siebie właściciela i psa.

W konkursie zorganizowanym przez organizację charytatywną People’s Dispensary for Sick Animals udział wzięło kilkadziesiąt par. Najbardziej do swojego pupil okazała się 32-letnia farmerka z Longhope w hrabstwie Gloucestershire. Nicky Walton i jej 3-letni długowłosy jamnik o imieniu Tyler mają nie tylko niezwykle podobne, brązowe oczy, ale również kasztanowe włosy i…. ten sam zagadkowy uśmiech.

Zdjęcie pary, na konkurs wysłali jej znajomi, którzy niezwykłego podobieństwa dopatrzyli się już wiele miesięcy temu. – Nie byłam pewna jak zareagować na to wyróżnienie. Czy takie podobieństwo to komplement czy może wręcz odwrotnie – przyznała w jednym z wywiadów Brytyjka. – Ostatecznie jednak Tyler jest pięknym psem, więc cieszę się z wygranej.

Nicky kupiła Tylera kiedy rozpadł się jej ostatni związek. Jak przyznaje, na co dzień są nierozłączni. – Tyler wszędzie za mną chodzi, a wieczorami przesiaduje na kolanach – zdradza. Jak jednak przyznaje, wybierając swojego pupila, nie pomyślała nawet o tym, że pies może okazać się kiedyś do niej podobny. Tyler, choć wyjątkowo podpbny do swojej pani, nie jest jednak jej jedynym psem. Nicky Walton opiekuje się 11 innymi psami, trzema kotami, dwoma żółwiami, papugą oraz sroką.