Świąteczne pudełko ma cztery łapy


Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Zabrzu proponuje niekonwencjonalny prezent pod choinkę. Zamiast krawatu można kupić w wirtualnym sklepie garść ciepła na zimowe noce, zastrzyk szczęścia lub wykwintny posiłek w schroniskowej stołówce.

Żeby zrobić prezent bliskiej osobie, trzeba wejść na www.psitulmnie.pl. Tam należy wybrać psa, a potem jeden z prezentów dla niego takich jak: wirtualna adopcja (30 zł na miesiąc), smycz i obroża (30 zł), szczepienie, smycz i obroża (40 zł), legowisko, czip, szczepienie, smycz i obroża (70 zł) czy specjalny pakiet dla kota (40 zł). Po wpłaceniu pieniędzy na konto z podaniem imienia zwierzaka, imienia obdarowywanej osoby i adresu e-mail, dostaniesz potwierdzenie kupienia prezentu w pliku PDF. Podarunek ma więc podwójne znaczenie, bo obdarowujesz i schroniskową biedę, i bliską ci osobę, która staje się dzięki tobie darczyńcą.  

Wszystkie prezenty nie mają jedynie wartości materialnej. Na przykład jeśli dzięki tobie bliska ci osoba podaruje psu smycz, ten nie tylko będzie mógł chodzić na niej spacery, ale jeśli się tego nauczy, łatwiej znajdzie nowy dom.

Instrukcja, jak kupić prezent, do pobrania poniżej (w czterech językach). MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments