Szczeniak Theo odnaleziony i uratowany przez pitbula


Przeczucie, intuicja? Cokolwiek to było, dzięki temu pitbul Ace zaprowadził swego opiekuna do miejsca, w którym znajdowało się bezbronne umierające szczenię - i wszystko wskazuje na to, że w ten sposób je uratował.

„W piekle jest specjalne miejsce dla tych, którzy robią tak straszne rzeczy bezbronnym szczeniętom” – napisał jeden z internautów w komentarzach pod artykułem na thedodo.com, o szczenięciu odnalezionym i dzięki temu uratowanym przez innego psa.

A wszystko zaczęło się od tego, że pitbul Ace wyszedł na spacer ze swym opiekunem. W pewnym momencie zaczął go ciągnąć w inną niż zwykle stronę. Zaprowadził go do opuszczonego domu na ulicy, którą dotąd nie chodzili, a tam znaleźli umierające szczenię (nazwane później Theo). Opiekun Ace zaniósł zwierzaka do schroniska w New Jersey, bo miał nadzieję, że pomogą mu tam go uratować. I chyba się nie pomylił. Okazało się, że Theo ktoś uderzył tępym narzędziem w głowę. Stan był bardzo ciężki i nie wiadomo było, czy uda się mu pomóc. 

Jednak o jego losie dowiedziała się fundacja Second Chance Rescue NYC i się nim zaopiekowała. Choć było bardzo ciężko, teraz Theo powoli dochodzi do siebie, staje nawet na własnych łapach i jest nadzieja, że będzie chodził. Zobaczcie sami, patrząc w cudne oczy Theo, trudno uwierzyć, że ktoś mógł być tak okrutny i zrobić mu taką krzywdę. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments