Magazyn „Mój Pies i Kot” już w sprzedaży! A wraz z nim – szkolny kalendarz i naklejki


Już od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka możecie kupić najnowszy numer magazynu „Mój Pies i Kot”, a wraz z nim szkolny kalendarz i naklejki.

Już dziś w Biedronce możecie kupić magazyn „Mój Pies i Kot”, a wraz z nim szkolny kalendarz i naklejki. Połowa wakacji już za nami, dlatego powoli warto pomyśleć już o rzeczach, które przydadzą się w nowym roku szkolnym.

Kalendarz szkolny jest w formie miniksiążeczki, którą możesz włożyć do plecaka lub torby. Od teraz już o niczym nie zapomnisz, bo zawsze będzie przy tobie i w każdej chwili możesz sprawdzić nie tylko plan lekcji, ale też wpisać sobie ważne – dla ciebie – wydarzenia czy informacje.

Drugi dodatek to 40 słodkich, psich i kocich naklejek. Do magazynu dołączony został także kalendarz ścienny – z psią i kocią stroną, który idealnie będzie ozdabiać przestrzeń nad biurkiem. Ponadto możesz sobie zaznaczać na nim zapowiedziane sprawdziany, aby być zawsze przygotowanym.

Szkolny kalendarz

magazyn mój pies i kot ze szkolnymi kalendarzami

Naklejki

W nowym numerze magazynu „Mój Pies i Kot” przeczytacie o psach…

  • W góry, psie! Czyli jak zaplanować wspólny wypad
  • Do mnie piesku! Uczymy psa przychodzić na zawołanie
  • Duży czy mały pies… Oto jest pytanie

Ale i o kotach…

  • Kot na wakacjach
  • Co w gwiazdach zapisane… Jesteś psiarzem czy kociarzem?
  • Czy to szkodzi twojemu mruczkowi?

Dodatkowo w magazynie krzyżówka (z atrakcyjnymi nagrodami dla psa i kota), wywiad z Marcinem Bosakiem, psy do adopcjikoty do adopcji i wiele więcej!

Szukajcie w Biedronce!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments