29.12.2011
Teatr Ateneum dla psiarzy
psy.pl
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Masz psa, a jesteś fanem piosenki francuskiej i chciałbyś się wybrać na sylwestrowy koncert? Warszawski teatr Ateneum pomyślał o psiarzach i zaprasza ich na godzinę 17.
Wiele osób spędza ostatnie godziny roku ze swoimi pupilami, dla których odgłosy petard są traumatycznym przeżyciem i którym obecność opiekuna pozwala spokojniej znieść ten trudny czas. Dyrekcja teatru Ateneum postanowiła więc oprócz tradycyjnego koncertu o godzinie 20 zorganizować spektakl o 17, by psiarze mogli najpierw ucieszyć uszy i oczy, a potem towarzyszyć swoim podopiecznym.
Podczas koncertu będzie można posłuchać przebojów Edith Piaf, Gilberta Becauda czy Charlesa Aznavoura w tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego i w wykonaniu m.in. Marzeny Trybały, Krzysztofa Gosztyły, Marka Lewandowskiego i Andrzeja Poniedzielskiego. Rezerwacja: www.biletyteatrateneum.pl. PK
Psy.pl to portalu tworzony przez specjalistów, ekspertów ale przede wszystkim przez miłośników zwierząt.
Zobacz powiązane artykuły
10.07.2025
Zapisz się na RAW PALEO WARSAW DOG RUN i pomóż bezdomnym zwierzętom
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
RAW PALEO WARSAW DOG RUN to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają psy, ruch na świeżym powietrzu i chcą zrobić coś dobrego. Tegoroczna edycja łączy bieganie z psem w formie canicrossu i dogtrekkingu z akcją charytatywną #BiegamDobrze dla Zwierzaków, wspierającą bezdomne psy i koty w całej Polsce.
undefined
09.07.2025
RAW PALEO WARSAW DOG RUN: pies i opiekun na wspólnej trasie
Ten tekst przeczytasz w 4 minuty
Już tej jesieni w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja RAW PALEO WARSAW DOG RUN – wyjątkowego wydarzenia, które łączy miłość do czworonogów z pasją do biegania. Będzie sportowo, emocjonalnie, a przede wszystkim wspólnie – bo w canicrossie i dogtrekkingu nie chodzi tylko o wynik, ale o więź, zaufanie i wspólne pokonywanie kilometrów. To coś więcej niż sport – to styl życia, który zyskuje coraz więcej fanów.
undefined
04.07.2025
Ciężkie chwile po tragedii w Ząbkach: mieszkańcy poszukują swoich pupili
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
W czwartek, 3 lipca, po godz. 19 w podwarszawskich Ząbkach doszło do pożaru w jednym z budynków na osiedlu przy ulicy Powstańców. Ogień momentalnie objął cały dach i rozprzestrzenił się dalej, powodując ogromne zniszczenia. Ponad 500 osób w ułamku sekundy straciło dach nad głową, a teraz mierzą się z kolejną tragedią – poszukują swoich zwierząt.
undefined