Test: Jaka psia zabawka najlepiej do ciebie pasuje?

fot. Shutterstock

A gdybyś był psem... To czym byś się bawił? Sprawdź, która psia zabawka byłaby twoją ulubioną, gdybyś miał cztery łapy i rozmerdany ogon!

Jaka psia zabawka najlepiej do ciebie pasuje? Sprawdź wyniki!

Większość odpowiedzi A

  • Piłka!

Uwielbiasz wszelki ruch i bieganie, jesteś skupiony na zadaniu i świetnie się czujesz na świeżym powietrzu. Gdybyś był psem, na pewno zakochałbyś się w aportowaniu piłki! Również zabawa frisbee mogłaby sprawić ci ogromną przyjemność.

Większość odpowiedzi B

  • Szarpak!

Twoi przyjaciele to dla ciebie całe życie. Nie przepadasz za samotnością, a wolne chwile chcesz spędzać z najbliższymi. Świetnie więc odnalazłbyś się w zabawie szarpakiem – aktywności, do której można (a nawet trzeba!) zaprosić innych, zakręconych przyjaciół.

Większość odpowiedzi C

  • Gumowy gryzak!

Nie przepadasz za tłumem i nie jesteś duszą towarzystwa. Zdecydowanie wolisz zaszyć się w spokojnym kącie, w którym możesz znaleźć trochę odpoczynku. W chwilach relaksu najlepiej pomógłby ci gumowy gryzak, który ukoiłby twoje nerwy i pomógł się wyciszyć.

Większość odpowiedzi D

  •  Kong!

Twoje życie kręci się wokół jedzenia, które stawiasz ponad wszelką zabawę. Dlatego jeśli byłbyś psem, ukochałbyś sobie wypełniony aromatycznym pasztetem kong. Spokojne wylizywanie jego smacznej zawartości byłoby dla ciebie największą frajdą pod słońcem!

Autor: Aleksandra Prochocka
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments