Trzy niezwykłe psie przyjaźnie


Żółciutki kurczaczek, sympatyczny jelonek i malutki kotek – czy myślicie, że te zwierzątka mogą zaprzyjaźnić się z psami? A co z instynktem, z konfliktem między gatunkami? Życie nie jest na szczęście czarno-białe, są w nim różne odcienie i tak samo jest w przyjaźniach między różnymi gatunkami zwierząt.

Okazuje się, że zwierzęta mogą zaskoczyć behawiorystów i zachować się wbrew pierwotnemu instynktowi i opiniom behawiorystów. Zobaczcie historie trzech nietypowych przyjaźni.


 

Jelonek Pippin został opuszczony przez matkę, gdy miał dwa tygodnie. Znalazła go właścicielka niemłodej już dożycy niemieckiej Kate. Tak zaczęła się przyjaźń między zwierzętami, trwająca już kilka lat. – Nigdy czegoś podobnego nie widziałam – mówi właścicielka Kate. – Kiedy się spotykają, nie przypomina to spotkania jelonka z jelonkiem albo psa z psem. To coś niepowtarzalnego, coś, co istnieje tylko między nimi,

 

Malutki kilkudniowy kurczaczek doskonale czuje się w legowisku psa. Wskakuje na zwierzaka, w ten sposób dopominając się o pieszczoty.

 

Osierocony kotek znalazł opiekuna w sporych rozmiarów psie o imieniu Fiesty. Fiesty ogrzewał kotka, który układał się między jego przednimi łapami. Starał się też chronić go przed niebezpieczeństwami. MC

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments