Czy twój pies cię kocha? Rozwiązanie quizu!


W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 2/2020, który ukazał się 3 lutego, opublikowaliśmy quiz. Oto rozwiązanie - policz punkty i sprawdź, czy twój pies cię kocha!

49 – 64 punktów

  • Kocha na zabój!

Twój pies kocha cię najmocniej na świecie! Jesteś dla niego najważniejszy na całej ziemi i gdyby mógł, z pewnością przychyliłby ci psiego nieba! Nie ma wątpliwości, jesteście najlepszymi przyjaciółmi i nie ma rzeczy, która mogłaby to zmienić. Inni mogą wam tylko zazdrościć.

33 – 48 punktów

  • Kocha, lubi, szanuje…

Nie ma wątpliwości – pies cię kocha! Może nie jesteś numerem jeden, ale niewiele ci brakuje! Rozejrzyj się, być może w życiu twojego psa jest ktoś jeszcze, kto zabiega o jego uwagę? Nawet jeśli to prawda – nie przejmuj się. Psie serce jest bardzo pojemne. Zmieści się tam więcej niż jeden opiekun.

17 – 32 punktów

  • Czy to jest miłość?

Waszej relacji bardzo daleko do ideału. Ten wynik świadczy o tym, że nie jesteś swojemu psu zupełnie obojętny – zauważa, że istniejesz i… to byłoby na tyle.  Jeśli masz aspirację, aby stać się kimś w psim życiu  – zawalcz o serce pupila. Poświęcaj swojemu psu więcej uwagi, okazuj mu więcej miłości. Baw się z nim, przytulaj, zabieraj na spacery – czeka cię sporo pracy, ale masz dużą szansę na to, że pies jednak cię pokocha.

0 – 16 punktów

  • Twój pies cię nie kocha

Cóż… uczucie, jakim darzy cię twój pies, to z pewnością nie jest miłość. Nie załamuj się – jeszcze nic straconego. Pracuj każdego dnia, aby pogłębić waszą relację. Jest duża szansa, że z czasem pies obdarzy cię najpierw zaufaniem, przyjaźnią, a może nawet miłością!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments