Uggie odcisnął łapy


Jako pierwszy pies w historii odcisnął swoje łapy przed Teatrem Chińskim Graumana w Hollywood – mowa o jack russell terierze Uggiem, który wystąpił w filmie „Artysta”.

');


Jak na gwiazdę,
laureata pierwszej Złotej Obroży przystało, Uggie przybył na ceremonię 25 czerwca w dość nietypowy sposób – przywiózł go wóz strażacki. Na miejscu psu założono złotą obrożę w kształcie muchy i poczęstowano tortem w kształcie hydrantu przeciwpożarowego. Po odciśnięciu łap na słynnym chodniku Uggie zamoczył je w atramencie i rozdawał autografy na płytach DVD z filmem „Artysta”.

(czytaj więcej). Omar von Muller mówił też, że mimo iż nie każdy adoptowany zwierzak nie zostanie gwiazdą dużego ekranu, na pewno każdy zabłyśnie w nowym domu.

Uggie jest pierwszym psem, który odcisnął łapy przed słynnym teatrem, przed którym tłumy turystów oglądają odciski dłoni i stóp, a także autografy prawie dwustu osób związanych z Hollywood. Na pobliskiej Hollywoodzkiej Alei Gwiazd swoje gwiazdy mają Lassie („Lassie wróć”), Rin Tin Tin (m.in. „The Night Cry”, „The Million Dollar Collar”) i Strongheart (m.in. „The Return of Boston Blackie”, „White Fang”). JH

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments