Wakacyjny quiz. Rozwiązanie


W magazynie "Mój Pies i Kot" nr 6/2021, który ukazał się 21 czerwca opublikowaliśmy quiz. Co cię czeka w te wakacje? Rozwiąż quiz i sprawdź!

0 – 16 punktów

  • Szalone przygody!

Radość, uśmiech i świetna zabawa! Uf! Przygotuj się, bo czeka cię jazda bez trzymanki! Niezapomniane przygody, nieprzewidziane zdarzenia, nowe znajomości. A każdy dzień tych wakacji będzie jedyny w swoim rodzaju. To mogą być wakacje twojego życia, a o tym co ci się przydarzyło będziesz opowiadać z zapartym tchem!

17 – 32 punktów

  • Romantyczna znajomość

W te wakacje masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego i zapamiętać je jako czas spędzony z kompanem, w którego towarzystwie czujesz się najlepiej. Zamiast spotkań z przyjaciółmi, czekają cię takie tylko we dwoje, a zamiast zaglądania do wnętrza wulkanu, zaglądanie w oczy swojej sympatii. A jeśli masz już u boku kogoś bliskiego – tym lepiej. Przygotuj się na wiele romantycznych dni.

33 – 48 punktów

  • Podróże małe i duże

To będą piękne wakacje. Pełne zapierających dech w piersiach widoków, smacznych potraw, czasu spędzonego w ciekawy sposób. Z jednej strony czeka cię poznawanie nowych miejsc, a z drugiej prawdziwy relaks i odpoczynek. wśród przyrody i śpiewu ptaków. Odpoczniesz, pozwiedzasz i przywieziesz wspomnienia. Czego chcieć więcej?

49 – 64 punktów

  • Nudy na pudy

O ile nie przepadasz za zbyt intensywnym spędzaniem czasu, mamy dobre wieści 😉 W te wakacje nie licz na przygody i worek wspomnień przywieziony z fascynujących wypraw. Będziesz za to cieszyć się swoim towarzystwem, spokojem, ciszą i nareszcie wyśpisz się za wszystkie czasy. Takie wakacje to dla innych nuuuudy, a dla ciebie? Słodkie lenistwo!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments