Walentynkowa miłość z psem

fot. Thinkstock

Szukasz miłości? Może robisz to w niewłaściwych miejscach? Przyszło ci do głowy, że flirtować można w parku z innymi właścicielami i właścicielkami czworonogów? Spacer z psem to przecież szansa na spotkanie innych ludzi! I jeszcze jeden powód, by częściej i dłużej spacerować z pupilem.

Towarzyszące nam psy pomagają przełamać bariery społeczne. Trudno wszak zwrócić się do zupełnie obcej osoby i zacząć rozmowę o niczym. A pies? Na jego temat można powiedzieć bardzo wiele lub zapytać innego właściciela o to, jak jego pupil się nazywa, ile ma lat itd. „Pieskie” tematy są zupełnie neutralne i pozwalają nawiązać niezobowiązującą rozmowę z drugim człowiekiem.

Oczywiście najbardziej komfortowa sytuacja to taka, w której nasz pies polubi psa kogoś, kogo i my polubiliśmy 🙂 I wtedy umówienie się na następne spotkanie – oczywiście pod pretekstem, że „psy tak się fajnie razem bawią” – nie będzie dla nikogo stresujące, bo zupełnie nie chodzi o żadną randkę…

Ale dzięki pomocy psa poznać można nie tylko innego właściciela zwierzaka – po parkach i ulicach przechadzają się też przystojni mężczyźni oraz piękne kobiety bez psów. Można ich przecież zaczepić, wykorzystując do tego naszego towarzyskiego psiaka: „Oj przepraszam, ale mój Tofik tak panią/pana polubił”!

A jeśli nadal nie wierzycie, że psy łączą ludzi, obejrzyjcie (zapewne po raz kolejny) w ten walentynkowy wieczór słynny hit Disneya „101 Dalmatyńczyków” i… ruszajcie na podbój świata w poszukiwaniu prawdziwej miłości 🙂 AW

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments